http://oipip.elblag.pl/wp-content/uploads/2022/03/logo-izba2.jpg

Serdecznie zapraszamy do udziału w Gali z okazji 35-lecia Samorządu Pielęgniarek i Położnych – Teatr im. Aleksandra Sewruka w Elblągu, 16.05.2026 r. godz. 11.00

Zapraszamy wszystkie koleżanki kolegów
do udziału w naszym święcie.
Prosimy tylko zgłosić chęć udziału w uroczystości
w biurze Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych w Elblągu