Serdecznie zapraszamy do udziału w Jubileuszowej Gali z okazji 35-lecia Samorządu Pielęgniarek i Położnych – Teatr im. Aleksandra Sewruka w Elblagu, 16 maja 2026 r.
11 maja 2026
Zapraszamy wszystkie koleżanki i kolegów
do udziału w naszym święcie.
Prosimy tylko zgłosić chęć udziału w uroczystości
w biurze Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych w Elblągu