http://oipip.elblag.pl/wp-content/uploads/2022/03/logo-izba2.jpg

ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z OFERT SPECJALNYCH ADRESOWANYCH DO CZŁONKÓW OIPIP W ELBLĄGU

PIĘKNI LATEM – OFERTA SPECJALNA – STUDIO KOSMETYKI DERMISS W ELBLĄGU DLA PIELEGNIAREK, POŁOŻNYCH I PIELĘGNIARZY

Miło nam poinformować, iż Członkowie Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych w Elblągu uzyskali możliwość skorzystania z profesjonalnych zabiegów kosmetycznych w promocyjnych cenach.

W ramach współpracy z Okręgową Izbą Pielęgniarek i Położnych w Elblągu Studio Kosmetyczne DERMISS w Elblągu zaprasza Panie Pielęgniarki, Położne oraz Panów Pielęgniarzy do skorzystania z wybranych zabiegów pielęgnacyjnych w promocyjnych cenach: zabiegi na twarz – 50%, zabiegi na dłonie i stopy – 30%.

Zabiegi realizowane będą w siedzibie Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych w Elblągu ul. Gustawa Morcinka 10 B (parter) w okresie od 27 lipca do 27 sierpnia 2021 r. w godzinach pracy biura.

Aby skorzystać z oferty wystarczy zadzwonić pod numer: 55 234 45 98 podając swój numer telefonu i numer prawa wykonywania zawodu lub imię i nazwisko.

 Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty!  

Rezerwacja wizyt pod numerem: 55 234 45 98

Wykaz zabiegów

RUSZYŁ PROGRAM „LOTOS DLA MEDYKÓW”

Uprzejmie informujemy, że Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Elblągu, odpowiadając na ofertę firmy LOTOS włączyła się do programu rabatowego dla Pielęgniarek, Pielęgniarzy i Położnych, będących członkami naszej Izby, regularnie opłacającymi składki członkowskie. Spółka LOTOS Paliwa przygotowała specjalną ofertę rabatową – program „LOTOS dla medyków„. Przyznane warunki rabatowe mają obowiązywać bezterminowo. W ramach programu oferujemy Państwu karty paliwowe – LOTOS BIZNES, akceptowane w sieci ponad 500 stacji własnych i partnerskich LOTOS, w tym 22 stacji typu MOP, zlokalizowanych przy autostradach i drogach ekspresowych.

Atlas stacji dostępny jest na stronie: http://www.lotos.pl/25/dla_kierowcy/stacje_lotos.

Karty LOTOS BIZNES umożliwiają tankowanie z rabatem, a dla osób prowadzących działalność gospodarczą dodatkowo upraszczają rozliczenia księgowe dzięki fakturze zbiorczej. Proponowane rabaty są następujące:

JAK OTRZYMAĆ KARTĘ?

Sposób pozyskania karty zależy od Państwa sytuacji zawodowej:

  1. Dla osób nie potrzebujących faktur VAT (transakcje będą rozliczane paragonami fiskalnymi) – karta zostanie wydana za pośrednictwem Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych w Elblągu ; znajdzie się na niej imię i nazwisko użytkownika. Wypełnij wniosek o kartę dostępny na stronie Izby(w załączeniu); karta wraz z aktywacyjnym kodem PIN zostanie wysłana do Ciebie na podany adres pocztą wraz z instrukcją aktywacji.
  2. Dla osób potrzebujących faktur VAT – np. prowadzących praktykę indywidualną, spółkę bądź NZOZ – wybierz model umowy, który Ci odpowiada (umowa gotówkowa – płatność na stacji po cenie z rabatem, gotówką lub kartą płatniczą;
    lub umowa pre-paid – płatność na stacji po cenie z rabatem kartą LOTOS Biznes
    do wysokości salda zasilonego indywidualnego konta klienta – możliwe zasilenie przelewem bankowym, a wkrótce także mechanizmami szybkiej wpłaty); a następnie zgłoś się z podaniem numeru NIP do wojewódzkiego koordynatora ofert: jaroslaw.myslenik@lotospaliwa.pl. Otrzymasz przygotowany pakiet umowny na dane działalności wraz z instrukcją dalszego postępowania. Zamówiona karta/karty wraz
    z aktywacyjnym kodem PIN zostaną odesłane na podany adres listem poleconym wraz z podpisaną ze strony LOTOS umową.
  3. Dla osób prowadzących praktykę indywidualną, spółkę bądź NZOZ; posiadających aktywną umowę LOTOS Biznes z gorszymi warunkami rabatowania – zgłoś się drogą mailową, z podaniem numeru NIP działalności do wojewódzkiego koordynatora oferty w LOTOS Paliwa z wnioskiem o zmianę rabatów do wartości z programu „LOTOS dla medyków”. Kontakt do koordynatora: jaroslaw.myslenik@lotospaliwa.pl

W załączeniu: wniosek/ zamówienie karty LOTOS BIZNES. Po jej wypełnieniu i podpisaniu skan/ czytelne zdjęcie prosimy przesłać na adres mailowy Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych w Elblągu: biuro@oipip.elblag.pl.

Wniosek-zamówienie-karty-LOTOS-Biznes

Przyjdź- Skorzystaj! Specjalne oferty dla Członków OIPiP w Elblągu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *