http://oipip.elblag.pl/wp-content/uploads/2022/03/logo-izba2.jpg

BEZPŁATNE WARSZTATY DOBREJ PRAKTYKI LECZENIA RAN

 Zachęcamy do udziału w Warsztatach Dobrej Praktyki Leczenia Ran, które są kontynuacją cyklu Ogólnopolskiego Programu Leczenia Ran organizowanego przez Polskie Towarzystwo Leczenia Ran pod patronatem Naczelnej Rady Pielęgniarek i Położnych.

Szczegóły wydarzenia dostępne na stronie www.warsztatyptlr.pl.

Formularz rejestracyjny: https://warsztatyptlr.pl/rejestracja/

Harmonogram warsztatów na 2022: Warszawa – 31 maja; Wrocław – 7 czerwca;  Olsztyn – 14 czerwca; Lublin – 21 czerwca; Szczecin – 28 czerwca

Celem Warsztatów Dobrej Praktyki Leczenia jest podnoszenie kwalifikacji zawodowych oraz przekazanie praktycznych umiejętności związanych z diagnostyką i leczeniem ran przewlekłych.

Podczas Warsztatów uczestnicy będą mogli zapoznać się zarówno z najnowszymi metodami diagnozowania i leczenia pacjentów z ranami przewlekłymi, ale także z najnowszymi środkami służącymi do skracania czasu ich gojenia, takimi jak coraz nowocześniejsze urządzenia do terapii podciśnieniowej, aktywne opatrunki czy systemy do odciążania ran. Udział w spotkaniach jest bezpłatny dla osób wykonujących zawody medyczne – liczba miejsc limitowana, decyduje kolejność zgłoszeń (rejestracji). Zachęcam do udziału w warsztatach wszystkich, niezależnie od miejsc pracy, którym jest poradnia, oddział, czy praktyka pielęgniarska lub lekarska.