http://oipip.elblag.pl/wp-content/uploads/2022/03/logo-izba2.jpg

ROZPOCZĘCIE IV CYKLU OGÓLNOPOLSKIEGO PROGRAMU LECZENIA RAN PRZYGOTOWANEGO PRZEZ POLSKIE TOWARZYSTWO LECZENIA RAN DLA WSZYSTKICH SPECJALISTÓW

Szanowni Państwo,

już 22 marca rozpoczynamy kolejny IV cykl Ogólnopolskiego Programu Leczenia Ran przygotowywany przez Polskie Towarzystwo Leczenia Ran dla wszystkich specjalistów. Od początku programu realizowany jest pod patronatem honorowym i we współpracy z Naczelną Radą Pielęgniarek i Położnych. Program ma charakter kursów, w obecnej sytuacji epidemicznej realizowanych w trybie on-line.

Rany trudno gojące się to coraz częstszy problem kliniczny w gabinetach wszystkich specjalistów. To dla Państwa uznani specjaliści reprezentujący różne obszary medycyny, w tym chirurdzy, lekarze rodzinni, kardiolodzy, diabetolodzy, onkolodzy, pielęgniarki, podolodzy, rehabilitanci, będą dzielić się podczas sesji warsztatowych praktyczną wiedzą o tym, jak skutecznie radzić sobie z leczeniem  zespołu stopy cukrzycowej, owrzodzeń goleni, odleżyn, owrzodzeń okołostomijnych, nowotworowych i powstałych po zabiegach kardiochirurgicznych.

 

Uczestnictwo w IV cyklu Ogólnopolskiego Programu Leczenia Ran jest bezpłatne, a uczestnicy otrzymają certyfikat ukończenia kursu.

Bądźcie Państwo z nami!

Pobierz broszurę informacyjną