http://oipip.elblag.pl/wp-content/uploads/2022/03/logo-izba2.jpg

ZAPROSZENIE NA SZKOLENIE DLA PIELĘGNIAREK I POŁOŻNYCH Z ZAKRESU FASD

Instytut Nowej Kultury zaprasza do udziału w dwudniowym, bezpłatnym szkoleniu dla pielęgniarek i położnych z zakresu FASD. Szkolenie realizowane jest na zlecenie Krajowego Centrum Przeciwdziałania Uzależnieniom ze środków Funduszu Rozwiązywania Problemów Hazardowych.

Cele szkolenia: zwiększenie kompetencji (wiedzy i umiejętności) pielęgniarek i położnych w zakresie FASD, zwiększenie umiejętności motywowania do zmiany w zakresie spożywania napojów alkoholowych przez kobiety w okresie rozrodczym, a zwłaszcza w czasie ciąży, przy wykorzystaniu Dialogu  Motywującego w swojej praktyce zawodowej, rozpoznawanie sygnałów ostrzegawczych i symptomów, które mogą wskazywać na występowanie FASD u dziecka, zgodnie ze standardami diagnozy i rekomendacjami KCPU, zwiększenie kompetencji pielęgniarek i położnych do planowania własnych działań profilaktycznych w obszarze profilaktyki FASD.

Program szkolenia jest zróżnicowany pod względem tematycznym i dopasowany do specyfiki pracy położnych i pielęgniarek, dlatego przewidziane są dwa terminy dla obu grup zawodowych.

Termin szkolenia dla położnych: 30-31 sierpnia 2023 r.

Termin szkolenia dla pielęgniarek: 4-5 września 2023 r. oraz 11-12 grudnia 2023 r.

Miejsce szkolenia: Hotel Groman, Aleja Krakowska 76, 05-090 Sękocin Stary. W czasie trwania szkolenia będzie zapewniony bezpłatny nocleg i wyżywienie.

Zaproszenie na szkolenie PIELĘGNIARKI I POŁOŻNE

Zgłoszenia należy przesłać za pomocą formularza zgłoszeniowego: kliknij tutaj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *